Villa Hawai, Ss Vis A Vis Avec Espace De Sport , Piscine Chauffee

  • 4 hálószoba
  • 3 fürdőszoba

A 4 hálószobás Villa Hawai, Ss Vis A Vis Avec Espace De Sport, Piscine Chauffee Marrákes Marrákes(ben) kényelmes elhelyezkedést élvez, továbbá vendégei számára benti úszómedencét kínál. A Marrákes városi villa 9 vendég számára alkalmas, és gépkocsikat és bicikliket kínál bérlésre.

A Villa Hawai, Ss Vis A Vis Avec Espace De Sport, Piscine Chauffee a kertre nyílik.

A helyszíni kezelési lehetőségek beltéri medencét foglalnak magukba.

A szálláshely vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket.

A Bled Al Fassia autóval nagyjából 10 percnyi vezetésre, míg a Marrákes nagyjából 3 km-re van a 3 fürdőszobás villától. A Marrákes városi szállás hozzáférést biztosít a Marrakesh vasútállomáshoz, amely 30 percnyi autóútra található.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Villa Hawai, Ss Vis A Vis Avec Espace De Sport , Piscine Chauffee Marrákes
Villa Dar E'Zwinna
Csak mobilra érvényes ár

Villa Dar E'Zwinna

5.0
Méltányos 2 értékelés
363 m az ingatlantól
USD 3800 USD 3420
éjszakánként
Villa Solea
Csak mobilra érvényes ár

Villa Solea

419 m az ingatlantól
Villa Solea - Route Ouarzazate
Csak mobilra érvényes ár

Villa Solea - Route Ouarzazate

9.4
Rendkívüli 5 értékelés
446 m az ingatlantól
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Menara
    26 km

    Vasútállomások

    Marrakesh Train Station
    16 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Ingajárat

    • Díjköteles transzfer szolgáltatás

    Szolgáltatások

    • Concierge-szolgálat
    • Autókölcsönző

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    Pihenés

    • Beltéri medence
    • Kert

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Kerti bútor

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-22:00 között
    Kijelentkezés: 10:00-12:00 között
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Milyen messze van a Villa Hawai, Ss Vis A Vis Avec Espace De Sport , Piscine Chauffee a repülőtértől?
      A Villa Hawai, Ss Vis A Vis Avec Espace De Sport , Piscine Chauffee 30 km-re fekszik a Marrakech-Menara repülőtértől.
    • A Villa Hawai, Ss Vis A Vis Avec Espace De Sport , Piscine Chauffee rendelkezik konyhával?
      Igen, a Villa Hawai, Ss Vis A Vis Avec Espace De Sport , Piscine Chauffee teljesen felszerelt konyhát biztosít.
    • Melyik vendégtípus számára a legideálisabb a Villa Hawai, Ss Vis A Vis Avec Espace De Sport , Piscine Chauffee?
      Minden vendéget szívesen látnak, de a Villa Hawai, Ss Vis A Vis Avec Espace De Sport , Piscine Chauffee főként a párok körében népszerű.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Menara
    26 km

    Vasútállomások

    Marrakesh Train Station
    16 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Villa Hawai, Ss Vis A Vis Avec Espace De Sport , Piscine Chauffee Marrákes

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár